інструкція

Як діяти якщо Навушники AirPods не підключаються до iPhone, iPad або Mac?

автор Ремайстер
17 червня 2019 року
Обов'язкова умова коректної роботи Apple AirPods - безперебійне та моментальне підключення до телефону та до інших аксесуарів. В іншому випадку їх використання фактично втрачає сенс. Коли навушники не підключаються зовсім, або спостерігаються проблеми чи затримки - це ненормальна ситуація, яку потрібно виправляти.
Припустимо, що ви, дотримуючись інструкції, виконали все для того, щоб підключити AirPods до вашого девайсу, але в підсумку спостерігаєте відсутність коректної роботи навушників.

Перевірка версії вашої iOS

Якщо ви намагаєтеся підключити AirPods до iPhone або iPad перший раз, в такому випадку обов'язково необхідно переконатися в тому, що девайс відповідає вимогам. Зокрема, AirPods першого покоління (номери моделей A1523, A1722) будуть підключатися до пристрою, що знаходиться під iOS 10 або вище. А для коректної роботи гарнітури другого поколыння (номери моделей A2032, A2031) необхідно мати iOS 12.2 і вище. Здійснити перевірку версії ОС досить просто, робиться це в такий спосіб:
Необхідно відкрити Параметри
Далі перейти в «Загальні» і натиснути "Про пристрій"
Якщо раптом ваша версія ПЗ не відповідає мінімально необхідній, у розділі «Оновлення ПЗ», буде відображено оновлення, якщо воно доступно. Звідси ж можна зробити його встановлення.

Вирішення проблеми з підключенням навушників AirPods до iPhone, iPad або Mac

Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, рекомендую виконати кілька простих та очевидних дій, в результаті яких з великою часткою ймовірності відновиться коректна робота ваших AirPods.
Apple AirPods в кейсі
Дія №1: завжди стежте за тим, щоб AirPods вистачало заряду.
Гарантувати достатній рівень заряду можна, помістивши гарнітуру в чохол, підключений до живлення на кілька годин.
Меню беспровідного зв'язку iPhone
Дія №2: на вашому основному пристрої повинен бути обов'язково включений Bluetooth.
Зайдіть в «Пункт управління». Треба провести по екрану зверху-вниз, або навпаки, знизу-вгору, якщо у вас застаріла версія iPhone. У «Пункті управління» ви виявите значок Bluetooth. Якщо це значок відображений синім кольором, це означає що Bluetooth перебуває в активному стані.
Перезавантаження, оновлення
Дія №3: перезавантаження пристрою iOS
Якщо вищеописані кроки не допомогли вирішити проблему, то радимо виконати перезавантаження iPhone або iPad, вельми часто саме цей крок є рішенням.

Скидання налаштувань AirPods

Іноді буває так, що ні перезавантаження, ні інші маніпуляції вирішити проблему не допомогли. В такому випадку ще одним варіантом є скидання AirPods. Після чого знову спробувати зробити підключення до iPhone або iPad. Щоб скинути настройки, потрібно виконати наступне:
Дія №1
Відключення AirPods від iPhone або iPad
На зображеннях BT Reciever слід розуміти як AirPods
Крок 1
Увійти в "Параметри"
Крок 2
Обрати "Bluetooth"
Крок 3
Натиснути на піктограму "і" навпроти AirPods
Крок 4
Обрати «Видалити цей пристрій».
Дія №2
Кладемо AirPods в чохол, закриваємо кришку і чекаємо як мінімум півхвилини. Після чого відкриваємо кришку.
Дія №3
Натисніть і тримайте кнопку "Налаштування", яка розташована на задній панелі. Індикатор стану повинен пару раз моргнути жовтим, і в підсумку стати білим.
Дія №4
Тепер можна здійснити ще одну спробу підключення до iPhone або iPad.

Немає з'єднання AirPods із Mac

Знімок екрану вікна "Про цей Mac"
У подібній ситуації необхідно виконати в цілому аналогічний порядок дій як для iPhone, чи iPad. Але для початку необхідно здійснити перевірку, чи на вашому комп'ютері підтримувана навушниками версія операційної системи. Тут варто нагадати, що AirPods першого покоління будуть без проблем працювати під Mac OS 10.12 Sierra або вище, а для навушників другого покоління необхідна macOS 10.14.4 Mojave або вище. Щоб дізнатися яка версія на вашому комп'ютері: зайдіть в меню Apple. Відповідний значок знаходиться в меню з лівого боку. І далі натиснути «Про цей Mac». Тут же здійснити перевірку доступності оновлення. Заходимо в «Системні налаштування» і вибираємо «Оновлення ПЗ». Рекомендується здійснити установку в разі доступності оновлення, для чого потрібно натискання «Оновити зараз».
Коли версія вашої ОС відповідає системним вимогам навушників, необхідно виконати ті ж дії, які описані в ситуації з iPhone або iPad, (див. Вище). При негативному результаті радимо зробити скидання налаштувань AirPods. Зробити це можна в такий спосіб:
"Перепрошую за відсутність скріншотів - вони скоро з'являться тут."
Ваш Ремайстер
Дія №1
Відключаємо AirPods на Mac
Для чого необхідно натиснути і не відпускати ⌥Option (Alt), при цьому натискаючи на логотип Bluetooth.
Дія №2
Знаходьте AirPods і натискайте «Видалити».
Дія №3
Кладемо AirPods в чохол, закриваємо кришку і чекаємо як мінімум півхвилини. Після чого відкриваємо кришку.
Дія №4
Натисніть і тримайте кнопку "Налаштування", яка розташована на задній панелі. Індикатор стану повинен пару раз моргнути жовтим, і в підсумку стати білим.
Дія №5
Тепер можна здійснити ще одну спробу підключення до Mac.
Як бачите існує багато способів змусити техніку праювати справно та як було задумано виробником.
Щось не вийшло, або все одно не працює належним чином?
Завітай - буду радий допомогти в будь якому питанні з технікою Apple.
Також рекомендую прочитати...
Made on
Tilda