Порада

Куди подіти подарункові карти iTunes?

автор Ремайстер
19 червня 2019 року
Днями відбулася подія, яке очікувалося вже досить давно. Компанія Apple оголосила про офіційне закриття сервісу iTunes. Дане рішення було прийнято, очевидно, з ідеологічних міркувань, так як функціонал даного медіаплеєра був фактично розподілений між декількома сторонніми додатками, а також операційною системою Mac OS 10.15 Catalina. Необхідно відзначити, що у багатьох користувачів виникло питання щодо iTunes Card, які до сих пір доступні у продажу.

Що можна придбати за допомогою iTunes Card

iCloud
Apple Music
Apple Arcade
Apple TV+
Однією з основних можливостей є придбання підписок. Зокрема, можна здійснювати покупки в iCloud, Apple Music, і швидше за все в майбутньому активується опція оплати сервісів Apple Arcade і Apple TV +, дебют яких очікується в цьому році. Саме з цієї причини не варто засмучуватися, якщо у вас випадково завалялися кілька необналіченних iTunes-карт, вони в будь-якому випадку стануть в нагоді в майбутньому.
За довгий час існування iTunes накопичилося стільки опцій, якими наділений цей сервіс, що багато користувачів вже починали порівнювати його з Франкенштейном. Якби Apple продовжувала витрачати ресурси на подальший розвиток iTunes, то навряд чи вдалося б уникнути перетворення даного продукту в щось глобальне, на кшталт операційної системи. Замість цього менеджмент Apple прийняв вельми розумне рішення рознести функціонал iTunes по стороннім додаткам, завдяки чому жоден користувач не втратив що-небудь з вже звичного функціоналу.
iTunes-карти є засобом, за допомогою якого у користувачів є можливість зараховувати гроші на свій аккаунт Apple ID. Карти можуть бути номіналом від 10 до 100 доларів США. Гроші, які занесені на аккаунт Apple ID, можна використовувати для придбання музики, кінофільмів, аудіокниг, в загальному, будь-яких цифрових товарів, присутніх в App Store і iTunes Store. Але так як iTunes Store не припиняє своє існування, то і необхідність використання даних карт залишається актуальною.
Також рекомендую прочитати...
Made on
Tilda